Ev Temizlik Şirketleri

Ev Temizlik Şirketi, Ev Temizlik Firması

Ev Temizlik

EV TEMİZLİK

Europak Temizlik Şirketi, Ev temizliğiEv temizliği Firması Entegre Group ile sizlerde uygun fiyatlar ile kaliteli ev temizliği, villa temizliği, daire temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Alt bölümde hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler sunulmuştur. Prosedürlere takılmadan kapsamlı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli Sigortalı Temizlik Çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir.

İlk önce moplama sistemi ile duvarların tozu alınır, ardından özel kimyasal ve mikrofiber bezler ile lokal çalışma başlar. Leke olan kısımlarda leke çıkarıcılarımız ile duvarın silimi gerçekleşir. Duvar boyası suya ve ısıya dayanıklı duvarlarda ise buhar makinesi ile hizmet verilir. Bu şekilde duvar temizlendiği gibi bakterilerden de arınmış olur. Işıltı ev temizlik firmaları olarak yeni badana yapılmış gibi temiz bir duvara sahip olacağınızı garanti ederiz.

Biliyoruz ki mutfakta pişen gıdalar uzun vadede dolaplarda izlere ve lekelere sebep olurlar. Her leke olağan her malzeme ile temizlenmemelidir. Işıltı ev temizlik hizmetleri olarak mutfak dolaplarınızın malzemesine göre ürün belirlemekteyiz. Ev Temizlik yaparken mutfak malzemelerinin zarar görmemesi esastır. Örneğin; masif dolaplar uzun süre ıslak kaldığında dolapta lekeler görülebilir, kaplama dolaplarda ise açılmalar ile karşılaşılabilir. Temizleyiciler havada asılı kalabilen ve kolayca dağılan ürünler olduğundan temizlik sırasında personellerimiz mutfak malzemelerini alandan uzak tutmaktadırlar. Kullanılmamış mikrofiber bezleri ile dolapların üst kısımlarından başlayarak alt kısımlara doğru dairesel hareketler ile önce ıslak ve ardından kuru bez ile temizlemektedirler.

Yukarı Çık