Dış Cephe Temizlik Şirketleri

Dış Cephe Temizlik Şirketi, Dış Cephe Temizlik Firması

Dış Cephe Temizlik

DIŞ CEPHE TEMİZLİK

Europak Temizlik Şirketi, Dış Cephe temizliği konusunda hizmet vermek üzere yapılanmış profesyonel bir şirkettir. Asitli yağmurlardan oluşan çıkarılması güç lekeler, havadaki tozlardan oluşmuş ve yüzeylere yapışmış kir, değişik sebeplerden kaynaklanan pas vb. görmeyi istemediğiniz çirkin görünümü ortadan kaldırıyoruz. Her bir leke için, her pas için, her kir için uygun temizlik ürünü kullanan BTH Temizlik Şirketi bölüm çalışanları kullandıkları bu temizlik ürünlerinin amaçları ve kullanım şartlarını verilen eğitimlerle öğrenmektedirler.

Güvenlik prosedürlerimize uygun alınan güvenlik önlemleri, güvenlik talimatlarımız doğrultusunda gerçekleşen faaliyetler sayesinde dış cephe temizlikleri güvenli, sağlıklı ve sorunsuz gerçekleşmektedir.

Şirketimiz İstanbul’da bir ilki başlatarak, Dış Cephe Temizlik hizmetinde görevlendirdiği personelin tamamını sigortalı olarak çalıştırarak, dış cephe temizlik hizmetinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Dış cephe temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir

Yukarı Çık