Buharlı Ev Temizlik Şirketleri

Buharlı Ev Temizlik Şirketi, Buharlı Ev Temizlik Firması

Buharlı Ev Temizlik

BUHARLI EV TEMİZLİK

Europak Temizlik Şirketi olarak; temizlik hizmetlerinde, buhar makinaları ve son teknoloji ürünü olan makinalar kullanılmaktadır. İnşaat ve tadilat yapılmış evlerde boya, kireç artıklarının çıkartılması ve dezenfekte edilmesi için yuksek derecede ısı ile temizlik yapılması gerekmektedir.

Neden Buharlı Temizlik ?

Deterjanlardan ziyade sıcak buharla yapılan temizlik daha etkili ve sağlıklıdır. Sıcak buharın sayesinde; ev mitleri, polen, küf, kimyasal artık gibi alerjik hastalıklara yol açan alerjenleri yok edip, hastalık gelişimini önler ve kusursuz bir şekilde hijyen sağlar. Deterjanla yok edilebileceğine inanılan mitiler, ancak yüksek sıcaklıkta yok olmaktadırlar.

Yüksek ısıdaki buhar gücünü kullanarak %100 temizlik, %100 hijyen sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir. Yüksek ısıdaki basınçlı buharla yüzey üzerinde oluşmuş bakteri, ajan, akar ve mikropları etkisiz hale getirip derinlemesine temizlik sağlamasının yanı sıra size zaman, enerji ve para tasarrufu sağlar. Europak Temizlik Şirketi buharlı ev temizlik teknolojisinde çok fazla su, deterjan ve temizlik maddesi sarfiyatını önler.

Yukarı Çık