Apartman ve Bina Temizlik Şirketleri

Apartman ve Bina Temizlik Şirketi, Apartman ve Bina Temizlik Firması

Apartman ve Bina Temizlik

APARTMAN VE BİNA TEMİZLİK

Europak Temizlik Şirketi, apartman ve bina temizliği konusunda hizmet vermek üzere yapılanmış profesyonel bir şirkettir. Uzmanlaşmanın geçerli olduğu çağımızda detayların önemli olduğuna inanan şirketimiz, apartman ve bina temizlik hizmeti konusunda derinleşerek hizmet verdiği apartmanların güvenini kazanmış ve sektöre farklı bir bakış açısı getirerek kısa sürede aranılan bir marka olmuştur.

Başarıların verdiği güvenle, kurumsal yapısını her geçen büyüten Europak Temizlik Şirketi çalışmalarında sosyal sorumluluk projelerine de ekleyerek doğanın korunması ve geri dönüşüme kazandırılması konusunda da çalışmalar başlatmıştır.

Şirketimiz İstanbul’da bir ilki başlatarak, apartman ve bina temizlik hizmetinde görevlendirdiği personelin tamamını sigortalı olarak çalıştırarak, apartman ve bina temizlik hizmetinde görevlendirdiğiniz sigortasız personelin iş kazası yaşaması halinde yönetici ve apartman sakinlerini yasal sorumluluk altında kalmaktan kurtarmaktadır.

Temizlik servisi, profesyonel kadrosu ve yaklaşımıyla alışılmış temizlik hizmetlerini tamamen değiştirerek bugüne kadar almakta olduğunuz temizlik hizmetlerini sorgulamanızı sağlayacaktır.

Yukarı Çık